Category

Новости

Прв пораз на КК АВ Охрид

Кошаркарскиот клуб АВ Охрид го претрпе првиот пораз оваа сезона во второлигашката конкуренција од екипата на Вардар. Охриѓани во дербито на гостински...
Read More